„Prostota najpiękniejszą z kreacji” Leonardo da Vinci 

 

mgr inż. Magdalena Duda  

Inspektor Nadzoru Terenów Zieleni

Projektant terenów zieleni

Specjalista w zakresie ochrony roślin

Przygotowuję profesjonalną dokumentację, w której skład wchodzi rysunek koncepcyjny, projekty techniczne nawierzchni i nasadzeń oraz wizualizacja. Świadczę usługi doradcze i nadzoruję pracę nad budową ogrodów prywatnych i  publicznych, zgodnie z normami.

Zakres projektowanych terenów zieleni to:
ogrody prywatne
– tereny przy firmach i instytucjach
– aranżacja zieleni na tarasach i balkonach

Tworzone przeze mnie ogrody zawsze są oparte o profesjonalizm, sztukę ogrodową na najwyższym poziomie i oczywiście aktualne trendy dotyczące aranżacji przestrzeni wokół budynków.

 

Biorę udział w międzynarodowych wystawach, jak Chelsea Flower Show w Londynie, zwiedzam ogrody pokazowe i parki w całej Europie np. Keukenhoff w Holandii, uczestniczę w targach branżowych GARDENIA, ZIELEŃ TO ŻYCIE, GREEN DAYS, IPM ESSEN.

Biorę udział w szkoleniach branżowych, konferencjach i warsztatach z najlepszymi projektantami ogrodów z całego świata. Jest to dla mnie najprzyjemniej spędzony czas, który później jest inspiracją przy tworzeniu ogrodu.

Moje ogrody to nowoczesne, a zarazem proste i ponadczasowe. Projekty wykonywane są za pomocą profesjonalnego oprogramowania do projektowania ogrodów. Projektowane ogrody są stylowe, kwitnące, ale też piękne zimą bo zimozielone. Projekt jest ściśle powiązany z osobowością właściciela i jego wyobrażeniem o wymarzonym ogrodzie.