„Prostota najpiękniejszą z kreacji” Leonardo da Vinci 

 

mgr inż. Magdalena Duda  

Inspektor Nadzoru Terenów Zieleni

Projektant terenów zieleni

Specjalista w zakresie ochrony roślin

Przygotowuję szczegółową i profesjonalną dokumentację, począwszy od koncepcji, po projekt wykonawczy. Świadczę usługi doradcze i nadzór nad budową ogrodów prywatnych i  publicznych zgodnie z istniejącym projektem.

Zakres projektowanych terenów zieleni to:
ogrody prywatne
– tereny przy firmach i instytucjach
– aranżacja zieleni na tarasach i balkonach

Tworzenie ogrodów to dla mnie nie tylko lata doświadczeń i profesjonalizm – przede wszystkim to życiowa pasja.

 

Biorę udział w międzynarodowych wystawach, jak Chelsea Flower Show w Londynie, zwiedzam ogrody pokazowe i parki w całej Europie np. Keukenhoff w Holandii, uczestniczę w targach branżowych GARDENIA, ZIELEŃ TO ŻYCIE, GREEN DAYS, IPM ESSEN.

Biorę udział w szkoleniach branżowych, konferencjach i warsztatach z najlepszymi projektantami ogrodów z całego świata.

Moje ogrody to autorskie i nowatorskie projekty, wykonane z wykorzystaniem   profesjonalnego oprogramowania do projektowania ogrodów.

Zależy mi na połączeniu funkcjonalności i estetyki ogrodu, przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich elementów sztuki ogrodowej

Nasze ogrody mogą być kwitnące, leśne, trawiaste, ale też zimozielone. Projekt dostosowuję do klienta i jego marzeń o własnym ogrodzie, włączając w to własną wiedzę i doświadczenie.

 

Rozmowa z inwestorem to pierwszy krok do wspólnego stworzenia wizji zielonej przestrzeni wokół domu czy firmy. W końcu to Państwo będą cieszyć się zaprojektowaną przeze mnie zielenią przez długie lata. Dopiero po szczegółowym poznaniu oczekiwań właściciela, siadam do przygotowania koncepcji zagospodarowania terenu, doboru roślin, nawierzchni i elementów małej architektury ogrodowej. Państwa zadowolenie jest największą nagrodą za trud pracy. Pracy, która jest moją pasją.